AIM
start > select centre, all latest > centre's latest

ARTICLES IN ALBANIAN: SOFIA


Latest articles:
25-02-2002 16:09 sof Privatizohen doganat bullgare
11-02-2002 11:50 sof Mbreti krijon imazhin e kryeministrit tė mirė dhe ministrave tė
14-01-2002 12:20 sof Revitalizimi i socialistėve
10-12-2001 11:29 sof Prefekti luajti solo
18-11-2001 21:40 sof Prvanovi befasoi Stojanovin ne zgjedhjet presidenciale
17-11-2001 01:19 sof 100 dite bredhje
29-10-2001 22:29 sof Ēka menduam e ēka na doli
18-10-2001 00:16 sof Petar Stojanovi do tė luftojė pėr vetveten
05-10-2001 20:24 sof A mundet Bullgaria pa FMN-nė
08-09-2001 20:06 sof Dallaveret me viza dėbuan ambasadori francez nga Sofja
29-06-2001 17:37 sof Ivan Kostov jep dorėheqje nga posti i kryetarit tė LFD-sė
30-05-2001 15:57 sof Ėshtė ndėrprerė dialogu mes Sofjes dhe Paktit pėr Stabilitet
27-05-2001 01:09 sof Mbreti mbledh votat e protestes Bullgare
17-04-2001 11:52 sof Bullgaria hapi dyert pėr NATO-n
30-03-2001 23:27 sof Dėnohet “faraoni” mė i madh
04-03-2001 07:22 sof Hyrje vetėm pėr tė zgjedhurit
25-02-2001 14:05 sof Skenari ēek nė radion nacionale
06-02-2001 13:00 sof Kriminaliteti ne Bullgari del nga kontrolli
06-12-2000 13:21 sof Nė prag njė luftė e re kompromituese
15-11-2000 11:23 sof Fuqia e mediumeve kundėr arogancės politike
05-11-2000 12:43 sof Ēfarė fshihet pas histerisė sė re me vizat