AIM

ARTICLES IN ALBANIAN: ALL CENTRES
MONTH: 12-2000

 Select article:
29-12-2000 tir Mehr Licht - Rikthim ne Tirane ne fund te vitit
29-12-2000 beo Befasitė zgjedhore
29-12-2000 pri Ombudsmani, edhe nė Kosovė
28-12-2000 sar Ivaniēi mandator: Kthimi i pajtuesit
28-12-2000 zag Thirrja ne Hagė e gjeneralit Stipetiq pėrēau qeverinė
28-12-2000 lju Pastrimi birokratik etnik
27-12-2000 pri Suksesioni, pa Kosovėn
26-12-2000 pod Pengimi i gjakderdhjes
26-12-2000 lju Marrėdhėniet janė diplomatike
24-12-2000 tir Ekonomia shqiptare tenton tė ringrihet
24-12-2000 pri Prostitucioni dhe mungesa e ligjit
22-12-2000 pri Kushneri largohet
21-12-2000 pri Marrėdhėnie tė reja midis Tiranės e Prishtinės
19-12-2000 pod Mali i Zi para dilemės sė re
19-12-2000 tir TIRANE-BEOGRAD: VESHTIRESIA E HAPIT TE PARE
18-12-2000 zag Kroacia acaron marrėdhėniet me Hagėn
15-12-2000 beo Kisha, shteti dhe kufinjte
15-12-2000 tir Mure dhe ura biznesi mes Shqiperise dhe Kosoves
13-12-2000 beo Lojėrat e luftės
13-12-2000 zag Politika dhe lufta e mediave
12-12-2000 beo Demagogjia si mėnyrė jetese
11-12-2000 sko Univerzitet i ri, apo…
11-12-2000 pri 28 Nėntori, ndarje tė sėrishme
08-12-2000 pri Vrasje politike misterioze
07-12-2000 sko Kush mbron kriminalitetin e organizuar?!
07-12-2000 sko Ēarshia e vjeter – histori ne vehte
07-12-2000 sko “Ju lutemi na lironi, ne nuk jemi vrasėsit”
06-12-2000 pod Koalicioni klinikisht i gjallė
06-12-2000 sar Cili eshte ketu fituesi i vertete?
06-12-2000 zag Lufta e mediave ne Kroaci
06-12-2000 sof Nė prag njė luftė e re kompromituese
06-12-2000 pod Thirrja e lahutarėve serb